زبر و خشن تئاتر زندگی نمایش کارتن

زبر و خشن: تئاتر زندگی نمایش کارتن خیابان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مردم به بانک‌های ما اظمینان دارند / سیف

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به کارها انجام شده است در حوزه بانکداری الکترونیک، از زیاد کردن ضریب ایمنی و امنیت در سامانه‌های تسویه حساب ساتنا و پایا خبر داد.&nb

مردم به بانک‌های ما اظمینان دارند / سیف

سیف:مردم به بانک های ما اظمینان دارند

عبارات مهم : امنیت

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به کارها انجام شده است در حوزه بانکداری الکترونیک، از زیاد کردن ضریب ایمنی و امنیت در سامانه های تسویه حساب ساتنا و پایا خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، ولی الله سیف امنیت در حوزه بانکداری الکترونیک را مرهون تلاش مجموعه هایی همچون گروه ملی انفورماتیک دانست و اظهارداشت: کارها انجام شده است در حوزه بانکداری الکترونیک و اقبال و اعتماد مردم به آن موجب زیاد کردن امنیت در نظام پولی، بانکی و تمام کشور است و در حال حاضر اطمینان مطلوبی به این نوع فعالیت در کشور وجود دارد.

وی که در دیدار با مدیران گروه ملی انفورماتیک ضمن قدردانی از فعالیت های این مجموعه سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: هنگامی که یک مجموعه روان و راحت و بدون کم و کاست فعالیت می کند؛ بدهید معناست که آن سیستم از نظم مطلوبی برخوردار است و با صلابت به فعالیت خود ادامه می دهد.

مردم به بانک‌های ما اظمینان دارند / سیف

سیف پایبندی به استاندارهای بین المللی را از بااهمیت ترین معیارها جهت پیشرفت بانکداری الکترونیک کشور خواند و اظهارداشت: همگامی با فناوری های روز دنیا و رعایت الزامات و استاندارهای آن از بااهمیت ترین مسائلی است که باید به آنها توجه کرد. به عنوان مثال در بسیاری از کشورها جهت زیاد کردن ضریب امنیت، محدودیت هایی بر روی عملیات تسویه حساب های بانکداری الکترونیک اعمال می شود.

وی ادامه داد: از اینرو اقدام اخیر بانک مرکزی که به منظور زیاد کردن ضریب ایمنی و امنیت در خصوص تسویه حساب در سامانه های ساتنا و پایا انجام شد؛ هر چند در ابتدا با تصویر العمل بعضی اقشار جامعه روبرو شد، ولی با گذشت وقت و دریافت چرایی این اقدام مورد پذیرش قرار گرفت. تصمیماتی از این دست تنها با نگاه فنی صرف نیستند و در طولانی مدت بر روی نظم بازار پولی کشور نیز اثر قابل ملاحظه دارند.

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به کارها انجام شده است در حوزه بانکداری الکترونیک، از زیاد کردن ضریب ایمنی و امنیت در سامانه‌های تسویه حساب ساتنا و پایا خبر داد.&nb

رییس کل بانک مرکزی کارها انجام شده است در حوزه بانکداری الکترونیک را موجب زیاد کردن ارایه خدمت به مردم در مبادلات روزانه ایشان و امنیت در نظام بانکی و تمام کشور خواند و گفت: انجام مناسب و مطلوب عملیات بانکداری الکترونیک موجب اطمینان بخشی به مردم و نشانه امنیت این حوزه در کشور است و قطعا این مهم مرهون فعالیت مجموعه هایی همچون گروه ملی انفورماتیک است.

وی نیروی انسانی را سرمایه مهم گروه ملی انفورماتیک خواند و گفت: نیروی انسانی مجرب، سرمایه ای است که باید در حفظ و به کارگیری تجربیات ارزشمند آنها کوشید. به خاص اینکه مجموعه هایی همچون گروه ملی انفورماتیک که کار آنها ارایه خدمات مهم و تاثیرگذار به عموم مردم هست؛ باید ارتقای انگیزه نیروهای انسانی ماهر خود را دنبال کرده و در جلب و جذب نیروهای کارآمد و نخبه تلاش کند.

رییس شورای پول و اعتبار فعالیت گروهی، منسجم، همسو و رو به جلو را از خصیصه­ های یک مجموعه پیشرو دانست و گفت: فعالیت گروهی موفق در هر نظامی هم افزایی و پیشرفت روزافزون را باعث شده است و و بر کیفیت انجام امور اثر بسیار دارد.

مردم به بانک‌های ما اظمینان دارند / سیف

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اهمیت امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم در حوزه بانکداری الکترونیک افزود: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به آحاد جامعه امری ارزشمند و راهکاری موثر جهت پیشگیری از خطرات احتمالی هست، لذا اقتضا دارد با تهیه خبر های هشدارآمیز در زمینه بانکداری الکترونیک و پخش آن از رسانه های ارتباط جمعی زیاد کردن سطح آگاهی مردم در برخورد با خطرات و پرسشها احتمالی در حوزه بانکداری الکترونیک را زیاد کردن داد.

همچنین در این جلسه ناصر حکیمی، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی ضمن تقدیر از فعالیت های دلگرم کننده گروه ملی انفورماتیک، در خصوص اوضاع سامانه های پرداخت عنوان کرد: روز گذشته و تنها در یک روز، ۸۳ میلیون درخواست از سوی مشتریان به سامانه شاپرک و نزدیک به ۶۵ میلیون درخواست به شبکه شتاب ارسال شده است هست. در مجموع حدود ۳۰۰ میلیون تراکنش پردازش شده است که اینها همه نشان از خدمات گسترده در حال ارایه به مردم و مطلوبیت و قوت سامانه ها دارد.

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به کارها انجام شده است در حوزه بانکداری الکترونیک، از زیاد کردن ضریب ایمنی و امنیت در سامانه‌های تسویه حساب ساتنا و پایا خبر داد.&nb

واژه های کلیدی: امنیت | مرکزی | فعالیت | مجموعه | بانک مرکزی | الکترونیک | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs