زبر و خشن تئاتر زندگی نمایش کارتن

زبر و خشن: تئاتر زندگی نمایش کارتن خیابان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی راه‌اندازی کارناوال‌های انتخاباتی مجاز نیست / تهدید روستائیان به وسیله دهیاران کذب است ، سخنگوی وزارت کشور

سخنگوی وزارت کشور گفت: راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی جهت انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و دِه قطعا مجاز نیست.

راه‌اندازی کارناوال‌های انتخاباتی مجاز نیست / تهدید روستائیان به وسیله دهیاران کذب است ، سخنگوی وزارت کشور

سخنگوی وزارت کشور:راه اندازی کارناوال های انتخاباتی مجاز نیست /تهدید روستائیان به وسیله دهیاران کذب است

عبارات مهم : امنیت

سخنگوی وزارت کشور گفت: راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی جهت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و دِه قطعا مجاز نیست.

به گزارش خبرآنلاین، سلمان سامانی در گفت وگوی خاص خبری در مورد تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه اظهار کرد: درج آگهی نامزدهای انتخابات در روزنامه ها مجاز نیست. مطابق آیین نامه اجرایی قانون انتخابات شوراها چاپ مطالب علیه نامزدهای انتخابات ممنوع هست. اگر فردی مرتکب چنین خلافی شود قانون جهت او مجازات تعیین کرده هست. همچنین ماده 72 قانون انتخابات ریاست جمهوری بیان می کند کلیه رسانه ها و شبکه های مجازی حق ندارند علیه نامزدها مطلبی درج کنند.

راه‌اندازی کارناوال‌های انتخاباتی مجاز نیست / تهدید روستائیان به وسیله دهیاران کذب است ، سخنگوی وزارت کشور

اهم بیانات وی را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

*{درباره این شایعه که دهیاران به روستاییان گفته اند که اگر به مدیر جمهور رای ندهند بودجه روستاهای آنها قطع خواهد شد}: متاسفانه شاهدیم که عده ای خاصی این مطالب را در رسانه ها پمپاژ می کنند. بیان این مطالب سم مهلکی جهت همکاری مردم در انتخابات هست. این مطالب کذب محض بوده و اتهامات بی اساس و بی اخلاقی هست. ما اعلام کرده ایم کسانی که این ادعاها را مطرح می کنند حتما مدارک خود را به ما بدهند ما هم پیگیری قضایی می کنیم تا فضای امن و سالمی که جهت انتخابات ایجاد شده است ادامه یابد.

سخنگوی وزارت کشور گفت: راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی جهت انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و دِه قطعا مجاز نیست.

* مردم هرگونه تخلف انتخاباتی از سوی هر فرد یا نهادهای دخیل در انتخابات یا نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند به ستاد انتخابات کشور و هیات های بازرسی گزارش کنند و ما هم تخلفات را به مقام قضایی اطلاع می دهیم.

* امنیت کشور یکی از مهمترین سرمایه های ماست و انتخابات باید تقویت کننده امنیت ملی کشورمان باشد، در شورای امنیت کشور آینده نگری مورد نیاز جهت تمامی مواردی که مخل امنیت کشور هست، دیده شده است هست. دستورالعمل ستاد انتخابات کشور هم در اختیار تمامی نامزدها قرار گرفته و فعالیت نامزدها رصد می شود که این دستورالعمل ها اجرایی شود.

واژه های کلیدی: امنیت | قانون | انتخابات | وزارت کشور | انتخابات شوراها | ستاد انتخابات کشور | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs