زبر و خشن تئاتر زندگی نمایش کارتن

زبر و خشن: تئاتر زندگی نمایش کارتن خیابان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی‌روش در رسانه‌های دنیا

اظهارات مهدی تاج راجع به کارلوس کی‌روش که گفته بود فدراسیون فوتبال نمی‌تواند به علت تحریم‌ها حقوق این مربی پرتغالی را پرداخت کند در رسانه‌های متفاوت دنیا از جمل

بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی‌روش در رسانه‌های دنیا

بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی روش در رسانه های جهان

عبارات مهم : ایران

اظهارات مهدی تاج راجع به کارلوس کی روش که گفته بود فدراسیون فوتبال نمی تواند به علت تحریم ها حقوق این مربی پرتغالی را پرداخت کند در رسانه های متفاوت دنیا از جمله آلمان بازتاب زیادی داشته است.

به گزارش ایسنا، fn1today در این باره نوشته است که قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران هفته گذشته به آخر رسیده است ولی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید جای هیچ نگرانی نیست و کی روش همچنان تا جام ملت ها سرمربی کشور عزیزمان ایران خواهد ماند. این در حالی است که طبق گفته های رییس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ۷۰۰ هزار دلار به کارلوس کی روش بدهکار است و به خاطر تحریم ها نمی توانند این پول را به حساب بانکی سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران انتقال دهند.

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران امیدوار است با کمک وزارت امور خارجه این مسئله حل شود و این انتقال پول صورت گیرد تا تنها مانع موجود بر سر ادامه همکاری کی روش و تیم ملی کشور عزیزمان ایران حل و فصل شود.

بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی‌روش در رسانه‌های دنیا

رسانه های بلژیکی و چک نیز راجع به این عنوان مطالبی را منتشر کردند. آنها نوشته اند که با توجه به نزدیکی جام ملت های آسیا هم چنان اوضاع کارلوس کی روش با توجه به پرسشها فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت انتقال حقوق این مربی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا، جام ملت های آسیا اواسط دی شروع می شود و تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با تیم های عراق، یمن و ویتنام هم گروه شده است است.

اظهارات مهدی تاج راجع به کارلوس کی‌روش که گفته بود فدراسیون فوتبال نمی‌تواند به علت تحریم‌ها حقوق این مربی پرتغالی را پرداخت کند در رسانه‌های متفاوت دنیا از جمل

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | بازتاب | فوتبال | رسانه ها | انتقال پول | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs