زبر و خشن تئاتر زندگی نمایش کارتن

زبر و خشن: تئاتر زندگی نمایش کارتن خیابان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دایی برنده و جنگنده متولد شده است است/ کی‌روش از کجا می‌داند بازیکنان آماده نیستند؟ ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلمان می‌خواهد سال تازه را با برد و بازی قشنگ شروع کنیم. 

دایی برنده و جنگنده متولد شده است است/ کی‌روش از کجا می‌داند بازیکنان آماده نیستند؟ ، برانکو

برانکو: دایی برنده و جنگنده متولد شده است است/ کی روش از کجا می داند بازیکنان آماده نیستند؟

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلمان می خواهد سال تازه را با برد و بازی قشنگ شروع کنیم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با تیم سایپا ابتدا با تبریک فرارسیدن نوروز گفت: عالی ترین آرزوها را در سال تازه جهت ایرانیان دارم. نخستین بازی ما در سال تازه هست. مدت زیادی است که هواداران را زیارت نکرده ایم. خوشحالم فردا دوباره آن ها را خواهم دید. دلمان می خواهد سال تازه را با برد و بازی قشنگ شروع کنیم تا نتیجه های مثبت در سه سال اخیر را دنبال کنیم.

او افزود: نیازی نیست بگویم فردا چه بازی ای در انتظارمان هست. سایپا تیمی است که یک امتیاز از تیم دوم جدول یعنی ذوب آهن کمتر دارد و می خواهد با قرار گرفتن بین سه تیم اول به لیگ قهرمانان آسیا برود. سایپا بازی هایی مثل پرسپولیس را دوست دارد و همان طور که مطلعید در دو بازی خود برابر استقلال ۵ امتیاز کسب کرده هست. سایپا برابر ذوب آهن با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری رسیده و با پارس جنوبی هم مساوی کرده هست. می خواهم بگویم بازی های بسیار خوبی برابر حریفان مستقیمشان به نمایش گذاشته اند.

دایی برنده و جنگنده متولد شده است است/ کی‌روش از کجا می‌داند بازیکنان آماده نیستند؟ ، برانکو

وی افزود: سایپا دو ملی پوش استاندارد و ثابت دارد. قلی زاده و ترابی دو بازیکن ملی پوش این تیم هستند. تقریبا می توانم بگویم تعداد ملی پوشان سایپا با تعداد ملی پوشان پرسپولیس برابر است و در ۵-۶ بازی اخیر خود به فرم ایده آل ارزش که در ابتدای فصل داشتند برگشته اند. سایپا بهتر از نیم فصل اول شده است هست. آن ها بازیکنان جدیدی گرفته اند و کاملا آگاهیم که بازی مشکل خواهیم داشت. علی دایی نیز قطعا یکی از عالی ترین مربیان کشور عزیزمان ایران هست. او برنده، مهاجم و جنگنده متولد شده است هست. تیمش نیز فردا همین طور خواهد بود. از همین رو فردا انتظار بازی قشنگی را دارم.

سرمربی پرسپولیس همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آیا سال ۹۷ می تواند سال قهرمانی تیمش در آسیا باشد، عنوان کرد: ما فردا با سایپا بازی داریم. اهداف ما و بلندپروازی های ما نهایی ندارد. می خواهیم نیرومند تر، بهتر و سریع تر شویم ولی این کار ساده نیست. مقداری با ممنوعیت گرفتن بازیکنان تازه مسئله داریم ولی با وجود همه این مشکلات، سال آینده نیرومند تر خواهیم بود. هرچند حضور طارمی و سروش رفیعی بازی های پرسپولیس را زیباتر می کرد ولی مطمئنم سال آینده نیرومند تر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلمان می‌خواهد سال تازه را با برد و بازی قشنگ شروع کنیم. 

برانکو تاکید کرد: فردا به دنبال مسجل کردن قهرمانی هستیم ولی نمی دانم چه برنامه ریزی جهت مراسم خوش حالی صورت گرفته هست. با این حال اگر قهرمان شویم خوشحالی خودمان را خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در بخش دیگری از نشست خبری راجع به اظهار نظر کی روش مبنی بر در اختیار گرفتن ۴۰ روزه ملی پوشان پیش از جام جهانی به علت آماده نبودن بازیکنانی که در لیگ داخلی بازی می کنند خاطرنشان کرد: آقای کی روش از کجا می داند که بازیکنان آماده نیستند؟ او در چند بازی داخلی حضور داشته که بازیکنان را آماده نمی داند؟

برانکو تصریح کرد: اگر درست متوجه شده است باشم بعد از بازی فردا باید به مرخصی هر سال برویم. قراردادم طوری است که تنها ۳۰ روز می توانم به مرخصی بروم. ظاهرا بازیکنان لژیونر خیلی آماده اند و مثل این که پرواز می کردند. آزمون، طارمی و انصاری فرد در بازی دیروز پرواز می کردند و بعد از نیم ساعت آن ها را در بازی نمی دیدم. آیا بازیکنان لژیونر هم در آن ۴۰ روز به اردوی تیم ملی می آیند؟ این را کی روش از کجا می داند که بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ داخلی نمی توانند جلوی رونالدو ۱۰ بار به آسمان بپرند؟ تیم ملی دو جلسه تمرین داشته هست. در دو جلسه چطور می توان این ها را تشخیص داد. من پاسخ این ها را نمی دانم و تنها پرسش می پرسم. حتما می خواهد تمرین پرش بکنند تا بتوانند سر بزنند. نمی دانم شاید شما (خبرنگاران) پاسخ این پرسش ها را بدانید.

دایی برنده و جنگنده متولد شده است است/ کی‌روش از کجا می‌داند بازیکنان آماده نیستند؟ ، برانکو

او افزود: من چطور می توانم بازیکنان لیگ داخلی و لژیونرها را مقایسه کنم؟ من بازیکنان لژیونر را تمرین نداده ام که وضعیتشان را بدانم. اگر درست تشخیص داده باشم یعنی علی دایی مربی بدی است؟ اگر خوب متوجه شده است باشم مربیان ایرانی، مربیان خوبی نیستند. بعد چطور تیم های استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن در آستانه افزایش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان هستند؟

برانکو در مورد عدم استفاده از بازیکنان ملی پوش در دیدار فردا تصریح کرد: چطور می توانم از آن ها استفاده کنم هنگامی که امروز به کشور عزیزمان ایران می رسند؟ نمی دانم آن ها در چه وضعیتی هستند و آیا مصدومیتی دارند یا نه؟ نمی دانیم در اردوی تیم ملی خوب پریده اند یا نه؟ اگر جمعه آن ها را ببینم در جریان اوضاع ارزش قرار خواهم گرفت. ما تیم بسیار خوبی داریم و به طور اتفاقی ۱۵ امتیاز از تیم دوم جدول بالاتر نیستیم. بازیکنان با تمرین و عملکردشان لیاقت این اختلاف را پیدا کرده اند. مطمئن هستم فردا نیز تمام تلاششان را خواهند کرد. البته نتیجه می تواند متفاوت باشد چون شما هیچ وقت نمی دانید دروازه بان چطور تصویر العمل نشان خواهد داد ولی تمام تلاش ارزش را خواهند کرد و خوب بازی می کنند. من حداکثر اعتماد را به بازیکنانم دارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلمان می‌خواهد سال تازه را با برد و بازی قشنگ شروع کنیم. 

او همچنین راجع به مقایسه هجمه هایی که در وقت تیم ملی روی او بود با اوضاع کی روش گفت: این طور که من مشاهده می کنم به مدیریت فدراسیون باید تبریک گفت چون فدراسیون هیچ گاه چنین امکاناتی را جهت اردوهای تیم ملی نداشته هست. هرگز تیم ملی کشور عزیزمان ایران مثل امروز آن چیزی که نیاز داشته را در اختیار نداشته هست. هرگز تیم ملی کشور عزیزمان ایران استانداردی که امروز دارد را نداشته هست. بنابراین از همین به آقای تاج و همکارانشان تبریک می گویم که حداکثر شرایط را جهت آماده سازی تیم ملی فراهم کرده اند. این سرمربی تا به حال چنین امکانات و شرایطی را در اختیار نداشته هست. این خوب است و باید همین طور نیز باشد.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs