زبر و خشن تئاتر زندگی نمایش کارتن

زبر و خشن: تئاتر زندگی نمایش کارتن خیابان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا الان درایت‌تان کجا بود آقای زمانی؟

حسن زمانی به شکل عجیبی تلاش می‌کند که نشان دهد هیات مدیره استقلال خیلی زحمت می‌کشد. 

تا الان درایت‌تان کجا بود آقای زمانی؟

تا الان درایت تان کجا بود آقای زمانی؟

عبارات مهم : قرارداد

حسن زمانی به شکل عجیبی تلاش می کند که نشان دهد هیات مدیره استقلال خیلی زحمت می کشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از آنکه وینفرد شفر سرمربی استقلال به خاطر اضافه وزن، دومین مهاجم خارجی را رد کرد، حسن زمانی عضو هیات مدیره این کلوب باز هم از آن دست مصاحبه های عجیبش کرد. او گفت درایت هیات مدیره پشت این ماجرا بود و باعث شد تا مهاجم کامرونی رد شود! این جمله زمانی می تواند از چند جهت مورد بحث باشد. اول اینکه آیا کادر فنی با وجود اضافه وزن این بازیکن قصد داشته با او قرارداد ببندد؟ که اگر اینطور باشد زمانی شفر و دستیارانش را زیر پرسش برده است.

تا الان درایت‌تان کجا بود آقای زمانی؟

دوم اینکه، بهتر نیست هیات مدیره درایت خود را باشگاهداری نشان دهد تا دخالت در مسایل فنی؟ طبیعتا مربی است که باید راجع به مسایل فنی تصمیم بگیرد و تا آنجا که همه می دانند، شفر و دستیارانش تصمیم گرفته اند مهاجم کامرونی را رد کنند، نه زمانی و همکارانش در هیات مدیره.

حال این پرسش پیش می آید که آیا آنها فقط در وقت جذب مهاجم کامرونی درایت خود را باید نشان می دادند؟ هنگامی که کلوب استقلال هرایر مگویان را با وجود عدم نیاز به او، حفظ کرد، درایت اعضای هیات مدیره کلوب کجا بود؟ هنگامی که قرارداد میلیاردی با بازیکنان می بستند و آپشن های عجیب در قرارداد می گنجاندند، زمانی کجا بود؟ آیا نیاز نبود درایت به خرج دهند؟ آیا سر آبروریزی عجیب اخراج رحمتی و جباری، چنین درایتی دیده نشد؟ بی شک سوالات زیادی در این زمینه وجود دارد.

حسن زمانی به شکل عجیبی تلاش می‌کند که نشان دهد هیات مدیره استقلال خیلی زحمت می‌کشد. 

باشگاه استقلال حداقل در مدیریتش اینقدر کم و کاستی دارد که بتوان هزار و یک پرسش از حسن زمانی مطرح کرد. عملکرد حقوقی این کلوب در پرونده های متفاوت اینقدر جای بحث داشته که بهتر است زمانی و اعضای هیات مدیره فکری کنند و این پرسشها را با درایت ارزش حل کنند.

واژه های کلیدی: قرارداد | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs